“Společně dáváme studiu smysl.”

“Konstrukce vaší práce musí vydržet i případné zemětřesení při obhajobě.”

AKTUALITY

student

Aktuality

Jsme Ingenio et Arti s.r.o. – svobodná společnost zaměřená na vzdělávání. Chceme pomáhat studentům v jejich osobním rozvoji a v uplatnění tak, aby mohli naplno využívat svoje nadání. Vytváříme podmínky pro to, aby se studenti rozvíjeli, a to zejména tak, že jim pomáháme s výběrem tématu a zpracováním závěrečné práce, která je bude nejen bavit, ale která bude taktéž užitečná.

Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit)

Populární učebnice převedená do interaktivní formy elektronické učebnice přímo na Vašem tabletu! 

Chtěli byste mít někoho, kdo Vám bude podporou a motivací v cestě za úspěchem? Kdo s Vámi bude hledat odpovědi na otázky a cestu k dosažení cílů?

Nebo už máte zkušenosti, které byste chtěli předat někomu, kdo o ně opravdu stojí? Mít příležitost podílet se na profesním růstu další generace?

Nyní máte šanci! Stali jsme se partnery projektu Mentoring neziskové organizace Chcipomoci.info.

 

Máme pro Vás skvělou zprávu. Ingenio se přestěhovalo na novou adresu poblíž Václavského náměstí. Nově nás tedy najdete v Krakovské 24.

V nových prostorách máme kromě klasické učebny i konzultační místnost, kde Vám rádi pomůžeme s psaním absolventské, bakalářské či diplomové práce. Další novinkou je kaučovna v níž plánujeme zahájit pravidelné studentské diskuzní večery. Cílem bude předávat si zkušeností z realizovaných praxí, stáží či psaní závěrečných prací. Večery budou moderovány a vždy částečně věnovány vypsanému tématu.

Sledujte nás a brzy se dozvíte více.

Léto je  v plném proudu, a i když většina z vás jistě odpočívá po náročném roce, u nás se stále něco děje!

Stojí před vámi důležitý krok ve vašem studiu – volba tématu závěrečné práce? A víte, že tuto práci můžete psát přímo v praxi u některé z firem z oboru?

Adventní čas. Těsně před příchodem Mikuláše. Osm pedagogů z vyšších odborných škol. 

Také máte občas chuť poslat studenty s jejich absolventskou prací k čertu? Pak si ovšem jen nezoufejte! Přijďte na náš „Mikulášský“ kurz Absolventská práce. Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit a načerpejte motivaci od kolegů z oboru. 

Konference „ABSOLVENTSKÁ PRÁCE - Role pedagoga, potenciál studenta a vizitka školy“ vzbudila u pedagogů vyšších odborných škol velký ohlas.

Nový školní rok je v plné proudu, stromy pomalu oblékají podzimní kabát a Vánoce jsou ještě daleko. Přichází ideální čas pro snění, inspiraci a diskuze...

Spanilé jízdy už nejsou známé pouze jako vojenská tažení za hranice Českého království! Je to také mimoškolní tažení... 

Další specialita, která se vaří v našem učebnicovém kotli, je 3. aktualizované vydání učebnice Bakalářská práce! 

Prázdniny jsou v plném proudu, a i když většina z vás jistě odpočívá po náročném roce, u nás se stále něco děje!

Mrzí vás, že si dnes nenesete domu vysvědčení a nečekají vás dva měsíce volna? Tak si s námi zavzpomínejte na školní léta! Máme pro vás jednu prázdninovou slovní úlohu ze života.

Konec školního roku je za dveřmi, obhajoby absolventských prací jsou v plném proudu a my jsme přesto nalákali 11 pedagogů na 4. běh kurzu „Absolventská práce. Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit“, který proběhl pod taktovkou Ing. Františka Francírka, Ph.D. ve dnech 11. - 12. 6. 2014

Oč v oblasti vyšších odborných škol usilujeme? Propojovat pohledy, které jsou zdánlivě vzdálené, umožňovat lidem z opačných pólů životních a profesních zkušeností, aby se potkali.

Cesta za studiem, které vás (nebo vaše studenty) bude rozvíjet, nebývá zrovna snadná, ale věřte, že nejdůležitější je začít, pak už to jde skoro samo. A právě pro ty, kteří hledají odvahu k prvnímu kroku, podnikáme spanilé jízdy alias motivační přednášky k přípravě a tvorbě absolventské práce

Pět set čtyři - právě tolik kilometrů od sebe po silnici dělilo dvě nejvzdálenější školy, z nichž k nám přijely účastnice únorového akreditovaného kurzu Absolventská práce. Své vyučující k nám poslaly VOŠ v Karlových Varech a v Ostravě!

Čelákovice, České Budějovice, Jablonec nad Nisou, Opava… Ptáte se, co mají tahle města společného? Kromě řady jiných věcí také to, že jsme je navštívili i nebo jsme tam pozváni v rámci aktivity přiléhavě nazývané Spanilé jízdy.

Přejeme vám hodně úspěchů do nového roku! Vaše Ingenio et Arti.

V pondělí 9. 12. 2013 se Ingenio et Arti s.r.o. připojilo k největší profesní asociaci u nás – Asociaci institucí vzdělávání dospělých ČR, o.s.

Zde se můžete vše o nové interaktivní učebnici Bakalářská práce. Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit) dozvědět přímo od jejího autora  Ing. Františka Francírka, Ph.D.

Naše učebnice zdarma pro studenty VOŠ a VŠ, kteří prošli dětským domovem nebo pěstounskou péčí. Podporujeme projekt Roz(h)led neziskové organizace Nadání a dovednosti o.p.s.
 

Druhé číslo čtvrtletníku Student´s Best je složeno z oceněných odborných prací na téma informační technologie a elektronická komunikace. Z vynikajících bakalářských prací Vám představujeme několik zajímavých článků.