“Společně dáváme studiu smysl.”

“Konstrukce vaší práce musí vydržet i případné zemětřesení při obhajobě.”

AKTUALITY

student

Nový školní rok je v plné proudu, stromy pomalu oblékají podzimní kabát a Vánoce jsou ještě daleko. Přichází ideální čas pro snění, inspiraci a diskuze...

Nový školní rok je v plné proudu, stromy pomalu oblékají podzimní kabát a Vánoce jsou ještě daleko. Přichází ideální čas pro snění, inspiraci a diskuze. Nechte se proto pozvat na naši odbornou konferenci s názvem ABSOLVENTSKÁ PRÁCE – Role pedagoga, potenciál studenta a vizitka školy, která proběhne již příští týden od 14. do 15. října 2014 v prostorách vyšší odborné školy JABOK (Salmovská 8, Praha 2).

A na co všechno se můžete těšit? V první řadě to jsou zajímavé příspěvky vašich kolegů, dále workshopy a samozřejmě jsme nezapomněli ani na bohaté občerstvení, abyste měli dost sil i na prohlídku knihovny Jabok s výkladem.

Celou konferencí vás provede Ing. František Francírek Ph.D., autor interaktivní učebnice „Absolventská práce. Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit)“, kterého jste již možná poznali na našich kurzech nebo přednáškách.