“Společně dáváme studiu smysl.”

“Konstrukce vaší práce musí vydržet i případné zemětřesení při obhajobě.”

student

Fotogalerie

Nahlédněte do naší fotogalerie a na vlastní oči se přesvěčte jak to vypadá v našich prostorách nebo například na našem kurzu DVPP.

Máme pro Vás skvělou zprávu. Ingenio se přestěhovalo na novou adresu poblíž Václavského náměstí. Nově nás tedy najdete v Krakovské 24. Prohlédněte si prostory, ve kterých se budeme potkávat od teď nadále.

Náš mikulášský akreditovaný kurz „Absolventská práce. Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit“ proběhl 3. – 4. prosince 2014 v našem sídle v Praze, Klimentské ulici.

Konference „ABSOLVENTSKÁ PRÁCE - Role pedagoga, potenciál studenta a vizitka školy“ vzbudila u pedagogů vyšších odborných škol velký ohlas.

 

Náš poslední předprázdninový akreditovaný kurz „Absolventská práce. Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit“ proběhl 11. – 12. června 2014 v našem sídle v Praze, Klimentské ulici. Kromě pedagogů VOŠ nás svou návštěvou poctila také předsedkyně Asociace vyšších odborných škol Ing. Markéta Pražmová.

Aby nebyla absolventská práce jen strašákem a nutným zlem před dokončením školy, je potřeba, aby si studenti i pedagogové uvědomili, jaký má pro ně i pro ostatní smysl a užitek. A přesně to umožňuje naše interaktivní učebnice, která přehledně a systematicky shrnuje jednotlivé etapy tvorby absolventské práce.

Z první odborné (bakalářské) práce má nejeden student obavy. A ze sna často budí i jejich pedagogy. Proto jsme vytvořili knihu, průvodce, se kterým budou vědět, co je čeká, zjistí jak si práci rozplánovat, uvidí, jak formát bakalářské práce vypadá, hned si vyzkouší uvedené rady, ale hlavně si uvědomí, že je možné tvořit práci s radostí a vědomím, že najde uplatnění.