“Společně dáváme studiu smysl.”

“Konstrukce vaší práce musí vydržet i případné zemětřesení při obhajobě.”

AKTUALITY

student

Také máte občas chuť poslat studenty s jejich absolventskou prací k čertu? Pak si ovšem jen nezoufejte! Přijďte na náš „Mikulášský“ kurz Absolventská práce. Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit a načerpejte motivaci od kolegů z oboru. 

Tento dvoudenní kurz, akreditovaný MŠMT v rámci programu DVPP, proběhne ve dnech 3. 12. - 4. 12. v Praze. Zapomeňte na předvánoční stres a spěch a ponořte se s námi do hlubin významu a potenciálu tvorby absolventské práce. Přijďte načerpat novou chuť do tvořivé práce, sdílet své zkušenosti, debatovat, hledat a nacházet nové cesty k rozvoji svých studentů. To vše za podpory zkušeného kouče a pedagoga a samozřejmě ve společnosti Vašich kolegů, kteří sdílejí Vaše důležité poslání.

Lektorem kurzu je Ing. František Francírek, Ph.D., autor unikátní učebnice Absolventská práce, vysokoškolský pedagog, lektor a kouč. Právě on, jeho nadšení, elán, energie a víra v možnosti zkvalitnění vyššího odborného vzdělávání a navrácení mnohdy se vytrácejícího smyslu absolventským pracím je tím, co účastníci seminářů v dotaznících nejvíce vyzdvihují a označují za jeden z největších přínosů tohoto kurzu.


Mikulášská nadílka

Opět jsme Vám připravili nabídku 1 + 1 zdarma (přihlásíte-li se na kurz společně se svým kolegou, zaplatí Vaše škola pouze jeden účastnický poplatek) a tentokrát i s Mikulášskou nadílkou!