“Společně dáváme studiu smysl.”

“Konstrukce vaší práce musí vydržet i případné zemětřesení při obhajobě.”

AKTUALITY

student

Cesta za studiem, které vás (nebo vaše studenty) bude rozvíjet, nebývá zrovna snadná, ale věřte, že nejdůležitější je začít, pak už to jde skoro samo. A právě pro ty, kteří hledají odvahu k prvnímu kroku, podnikáme spanilé jízdy alias motivační přednášky k přípravě a tvorbě absolventské práce

Vedle akreditovaných kurzů pro pedagogické pracovníky (zejména kurz Absolventská práce) a interaktivní učebnice (Absolventská a Bakalářská práce) představují spanilé jízdy další formát naší interakce s Vámi, studenty a učiteli vyšších odborných a vysokých škol. Přímá účast v absolventském semináři nám dává možnost diskutovat, reagovat na vaše otázky a připomínky a poznávat vaše potřeby.

Na první jízdu jsme vyjeli 3 dny před Vánoci v roce 2013. Nyní koncem dubna 2014 máme za sebou návštěvy na 12 vyšších odborných školách a 1 vysoké škole. Dosud jsme navštívili osm krajů a v nejbližší době bychom rádi přidali i zbylých šest. Reportáže z jednotlivých zastavení si můžete přečíst na našem blogu.

Potřebujete načerpat novou energii a chuť tvořit? Pozvěte nás prostřednictvím formuláře na našich webových stránkách. Rádi se s Vámi uvidíme. Jiný pohled na závěrečné práce Vám přijede představit Ing. František Francírek, Ph.D., daňový poradce (předseda představenstva Locke & Hobbes a.s.), neziskový manažer (zakladatel a předseda správní rady Nadace táta a máma), učitel (VŠE, bakalářský seminář, kurs převodních cen, vedení studentských prací), lektor a kouč.

Do konce školního roku 2013/2014 poskytujeme Spanilé jízdy zcela ZDARMA. Využijte posledních volných termínů na květen a začátek června a přihlaste se.