“Společně dáváme studiu smysl.”

“Konstrukce vaší práce musí vydržet i případné zemětřesení při obhajobě.”

STUDENT

student

Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit)

Nevíš jak se poprat s absolventskou prací? Nezoufej, tato učebnice tě provede procesem její tvorby postupně a přehledně krok za krokem. Navíc je pro názornost sama psaná ve formátu závěrečné práce. A hlavně ti pomůže najít smysl práce a chuť dotáhnout své dílo do konce a úspěšně ho obhájit.

Máte psát absolventskou práci a nikde jste se nedočetli CO, JAK a PROČ připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit)? Pak je tu pro Vás naše interaktivní učebnice od Ing. Františka Francírka, Ph.D.

Učební příručka s názvem Absolventská práce. Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit) je určena studentům vyšších odborných škol, případně také jejich pedagogům. Studentům chce být blízká už tím, že je psaná ve formátu absolventské práce. Navíc přehledným a interaktivním způsobem vysvětluje posloupnost jednotlivých etap, fází, důležitých milníků této studentské závěrečné kvalifikační práce, stejně jako souvislosti mezi nimi. Cílem příručky je jak srozumitelné vysvětlení klíčových momentů, tak i hlubší porozumění hodnotám, které studentovi práce přináší.

O autorovi učebnice

Ing. František Francírek, Ph.D. je daňový poradce (předseda představenstva Locke & Hobbes a.s.), neziskový manažer (zakladatel a předseda správní rady Nadace táta a máma), učitel (VŠE, bakalářský seminář, kurs převodních cen, vedení studentských prací), lektor (Vox) a kouč.

Ukázka z předmluvy učebnice:

Veškeré informace lze chápat jako odpovědi na tři klíčové otázky – co, jak a proč? Člověk buď něco neví (co?), neumí (jak?) nebo nechce (proč?). Pomoci mu mohou informace v adekvátní podobě.

Učební příručky k problematice všech stupňů studentských závěrečných kvalifikačních prací předkládají značné množství informací coby odpověď na otázku co? Co (jaké věci) by měl student vědět a znát. Stejně pak tyto příručky zpřístupňují odpověď na otázku jak? Jak by měl tyto věci dělat (správně). Tím však zpravidla končí. Tato příručka má jejich (v těchto dvou ohledech jistě mnohdy detailní a precizní) výklad doplnit (tedy nikoli nahradit!) o druhou část odpovědi na otázku jak a také na otázku proč.

Kompletní přehled všech učebních textů a skript na téma
„jak psát odborné práce“ najdete ZDE

 
 

Učebnice

Běžná cena:249,- Kč
20% sleva u nás:50,- Kč
 199 Kč

* uvedená cena je včetně DPH