“Společně dáváme studiu smysl.”

“Konstrukce vaší práce musí vydržet i případné zemětřesení při obhajobě.”

STUDENT

student

 

Studuješ VOŠ nebo VŠ a chceš dát svému studiu smysl? Pomůžeme ti! S námi můžeš ze svého studia vytěžit maximum. Začni se rozvíjet, získávat praktické dovednosti i kontakty pro svou budoucí kariéru.

 

seznamka s firmamiseznamka s firmamiNepiš závěrečnou práci do šuplíku! Spoj se s praxí!

Demotivuje tě představa, že tvoji závěrečnou práci, se kterou se tak nadřeš, už nikdy nikdo neotevře? Přijde ti škoda, že z ní nikdo jiný nebude mít užitek? Nám taky! Spoj se již během studia s firmou, neziskovkou nebo státní správou, napiš zajímavou práci, na kterou nebude sedat prach, a získej při tom nové kontakty a pracovní zkušenosti.
 

mentoringUčebnice

Mentoring se CHCIPOMOCI.info o.p.s.

Hodil by se ti kontakt s profíkem z tvého oboru, který by tě podporoval a inspiroval? Rád/a by ses občas poradil/a s někým, kdo má větší zkušenosti,ale nesoudí tě? Vyzkoušej mentoring a vykroč na úspěšnou a smysluplnou cestu!

UčebniceUčebnice

Jedinečné, inspirativní, přehledné = závěrečné práce 

Nevíš, jak napsat svou bakalářskou, diplomovou, nebo absolventskou práci? Máme pro tebe návod. Objednej si interaktivní učebnici, která tě provede psaním práce a zároveň ti pomůže najít motivaci a zorientovat se v problematice. Vytvoř práci, která bude mít nejen hlavu a patu, ale také smysl

seznamka s firmamiseznamka s firmamiElektronická učebnice do každé aktovky

Připravujeme pro Tebe elektronickou knihovnu do Tvého tabletu, kde si budeš moci pohodlně studovat, podtrhávat a procvičovat důležité učivo a hned Ti to tak půjde líp!