“Společně dáváme studiu smysl.”

“Konstrukce vaší práce musí vydržet i případné zemětřesení při obhajobě.”

STUDENT

student

Učebnice

Nevíš, jak napsat svou bakalářskou, diplomovou, nebo absolventskou práci? Máme pro tebe návod. Objednej si interaktivní učebnici, která tě provede psaním práce a zároveň ti pomůže najít motivaci a zorientovat se v problematice. Vytvoř práci, která bude mít nejen hlavu a patu, ale také smysl.

Bakalářská práce

Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit)

Přerůstá ti bakalářka přes hlavu? Chybí ti motivace? Nebo se bojíš obhajoby? Nevěs hlavu, máme pro tebe řešení! S naší učebnicí hravě projdeš všemi etapami tvorby od přípravy po obhajobu, objevíš význam bakalářky a zdokonalíš své dovednosti. To vše stručně, přehledně a názorně ve formátu závěrečné práce a s řadou odkazů a cvičení.

Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit)

Nevíš jak se poprat s absolventskou prací? Nezoufej, tato učebnice tě provede procesem její tvorby postupně a přehledně krok za krokem. Navíc je pro názornost sama psaná ve formátu závěrečné práce. A hlavně ti pomůže najít smysl práce a chuť dotáhnout své dílo do konce a úspěšně ho obhájit.

Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit)

Populární učebnice převedená do interaktivní formy elektronické učebnice přímo na Tvém tabletu! Absolventská práce Ti vyroste pod rukama.