“Společně dáváme studiu smysl.”

Centrální elektronická knihovna určena zejména pro vyšší odborné školy, která studentům a pedagogům zjednodušuje přístup k elektronickým interaktivním výukovým materiálům, které potřebují pro studium. 

Systém InScriptum je určený pro tablety na platformách Apple iOS a Android. Materiály, které jsou k dispozici zdarma, je taktéž možné otevřít na webovém portálu InScriptum.cz.

 

PŘEJÍT NA InScriptum

 

Interaktivita

Elektronické interaktivní výukové materiály nabízejí oproti klasickým papírovým výtiskům řadu nových interaktivních možností v podobě audia, videí, průběžných kontrolních testů, animací, pohyblivých grafů a dalších prvků.

Dostupnost

Hlavní výhodou Inscripta je ta, že interaktivní výukové materiály jsou stahovány a uchovávány plně v paměti tabletu. Jsou tedy přístupné i v době, kdy je uživatel mimo internetové připojení.

Bezpečnost

Výrobce elektronických materiálů, společnost Code Creator s.r.o. zaručuje vydavatelům zabezpečený formát, který ochraňuje knihy proti zkopírování a případnému nezákonnému použití nebo šíření.
Společnost Ingenio et Arti, s.r.o., je vlastníkem publikačního systému InScriptum. Společnost Ingenio et Arti, s.r.o nenese odpovědnost za správnost nebo vyhodnocení obsahu či přesnosti jakéhokoliv materiálu třetích stran a neposkytuje ve vztahu k nim jakékoliv záruky ani nenese žádnou odpovědnost ve vztahu k nim ani jakýmkoliv jiným materiálům, produktům nebo službám třetích stran. Je zakázáno používat jakékoliv materiály třetích stran způsobem, který by narušoval nebo porušoval práva jakékoliv třetí strany a společnost Ingenio et Arti, s.r.o., není jakkoliv odpovědná za jakékoliv takové použití ze strany uživatelů služby. Autorská práva k systému, ke zveřejněným materiálů včetně obsahu, odkazů na jiné zdroje a popisu těchto zdrojů, jsou vlastnictvím společnosti Ingenio et Arti, s.r.o., a/nebo jejích poskytovatelů licence k jednotlivým publikacím.