“Společně dáváme studiu smysl.”

Student

Studuješ VOŠ nebo VŠ a chceš dát svému studiu smysl? Pomůžeme ti! S námi můžeš ze svého studia vytěžit maximum. Začni se rozvíjet, získávat praktické dovednosti i kontakty pro svou budoucí kariéru.

Centrální elektronická knihovna určena zejména pro vyšší odborné školy, která studentům a pedagogům zjednodušuje přístup k elektronickým interaktivním výukovým materiálům, které potřebují pro studium. 

 

Studuješ VOŠ nebo VŠ a chceš dát svému studiu smysl? Pomůžeme ti! S námi můžeš ze svého studia vytěžit maximum. Začni se rozvíjet, získávat praktické dovednosti i kontakty pro svou budoucí kariéru.

 

seznamka s firmamiseznamka s firmamiNepiš závěrečnou práci do šuplíku! Spoj se s praxí!

Demotivuje tě představa, že tvoji závěrečnou práci, se kterou se tak nadřeš, už nikdy nikdo neotevře? Přijde ti škoda, že z ní nikdo jiný nebude mít užitek? Nám taky! Spoj se již během studia s firmou, neziskovkou nebo státní správou, napiš zajímavou práci, na kterou nebude sedat prach, a získej při tom nové kontakty a pracovní zkušenosti.
 

mentoringUčebnice

Mentoring se CHCIPOMOCI.info o.p.s.

Hodil by se ti kontakt s profíkem z tvého oboru, který by tě podporoval a inspiroval? Rád/a by ses občas poradil/a s někým, kdo má větší zkušenosti,ale nesoudí tě? Vyzkoušej mentoring a vykroč na úspěšnou a smysluplnou cestu!

UčebniceUčebnice

Jedinečné, inspirativní, přehledné = závěrečné práce 

Nevíš, jak napsat svou bakalářskou, diplomovou, nebo absolventskou práci? Máme pro tebe návod. Objednej si interaktivní učebnici, která tě provede psaním práce a zároveň ti pomůže najít motivaci a zorientovat se v problematice. Vytvoř práci, která bude mít nejen hlavu a patu, ale také smysl

seznamka s firmamiseznamka s firmamiElektronická učebnice do každé aktovky

Připravujeme pro Tebe elektronickou knihovnu do Tvého tabletu, kde si budeš moci pohodlně studovat, podtrhávat a procvičovat důležité učivo a hned Ti to tak půjde líp!
 

 

Nevíš, jak napsat svou bakalářskou, diplomovou, nebo absolventskou práci? Máme pro tebe návod. Objednej si interaktivní učebnici, která tě provede psaním práce a zároveň ti pomůže najít motivaci a zorientovat se v problematice. Vytvoř práci, která bude mít nejen hlavu a patu, ale také smysl.

Taky máš pocit, že psaní závěrečné práce je jen nutné zlo, které tě dělí od získání vysněného titulu? A už jsi přemýšlel/a o tom, k čemu ti ten titul bude? V dnešní době má zhruba každý pátý absolvent dlouhodobý problém získat zaměstnání (a to vůbec nemluvíme o tom, že většina těch šťastnějších je ráda za méně kvalifikovanou práci). Chceš na tom být líp a bez problémů se uplatnit? Tak se zapoj do naší Seznamky s firmami.