“Společně dáváme studiu smysl.”

“Bez srozumitelnosti učitele není rozumné očekávat porozumění studenta”

PEDAGOG

pedagog

Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit)

Znamenají pro vás absolventské práce víc než jen nutnou překážku k dokončení studia? Snažíte se motivovat své studenty, k tvorbě kvalitních prací? Chcete jim ukázat smysl a přínos těchto prací? My také! Proto jsme vytvořili tuto interaktivní učební pomůcku, která vás názorně, stručně a jasně provede všemi etapami tvorby závěrečné práce. Nechte se inspirovat.

Mají vaši studenti psát absolventskou práci a nikde jste se nedočetli CO, JAK a PROČ připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit)? Pak je tu pro Vás naše interaktivní učebnice od Ing. Františka Francírka, Ph.D.

Přehledným a interaktivním způsobem vysvětluje posloupnost jednotlivých etap, fází, důležitých milníků této studentské závěrečné kvalifikační práce, stejně jako souvislosti mezi nimi. Cílem příručky je jak srozumitelné vysvětlení klíčových momentů, tak i hlubší porozumění hodnotám, které studentovi práce přináší.

O autorovi učebnice

Ing. František Francírek, Ph.D. je daňový poradce (předseda představenstva Locke & Hobbes a.s.), neziskový manažer (zakladatel a předseda správní rady Nadace táta a máma), učitel (VŠE, bakalářský seminář, kurs převodních cen, vedení studentských prací), lektor (Vox) a kouč.

Ukázka z předmluvy učebnice:

Veškeré informace lze chápat jako odpovědi na tři klíčové otázky – co, jak a proč? Člověk buď něco neví (co?), neumí (jak?) nebo nechce (proč?). Pomoci mu mohou informace v adekvátní podobě.

Učební příručky k problematice všech stupňů studentských závěrečných kvalifikačních prací předkládají značné množství informací coby odpověď na otázku co? Co (jaké věci) by měl student vědět a znát. Stejně pak tyto příručky zpřístupňují odpověď na otázku jak? Jak by měl tyto věci dělat (správně). Tím však zpravidla končí. Tato příručka má jejich (v těchto dvou ohledech jistě mnohdy detailní a precizní) výklad doplnit (tedy nikoli nahradit!) o druhou část odpovědi na otázku jak a také na otázku proč.

Kompletní přehled všech učebních textů a skript na téma  
„jak psát odborné práce“ najdete ZDE

Učebnice

Běžná cena:249,- Kč
20% sleva u nás:50,- Kč
 199 Kč

* uvedená cena je včetně DPH