“Společně dáváme studiu smysl.”

“Bez srozumitelnosti učitele není rozumné očekávat porozumění studenta”

PEDAGOG

pedagog

Jste pedagog na vyšší odborné škole nebo vysoké škole? Vedete závěrečné práce? Jste členem hodnotící komise? Vedete absolventský/bakalářský seminář? Chcete se dál vzdělávat a rozvíjet?

 

UčebniceUčebniceVedete absolventský nebo bakalářský seminář? 

Proč shánět spoustu odborných knih o psaní závěrečných prací, když můžete použít jednu jedinou zaměřenou na všechny problémy, které mohou studenty při psaní nemile překvapit? Motivace, souvislosti, význam. To vše najdete v našich učebnicích. Nově v elektronické podobě!

UčebniceUčebniceElektronická učebnice do každé třídy 

Připravili pro vás elektronickou knihovnu, kam si může vaše škola ukládat učebnice a vy z nich pohodlně vyučovat. Student si tak bude moci pohodlně studovat, podtrhávat a procvičovat důležité učivo a hned mu to tak půjde líp! 

KurzyKurzyVzdělávejte se, inspirujte se, rozvíjejte se!

Vyberte si z nabídky našich kurzů a užijte si opět roli studenta. Nechte se inspirovat zkušenými lektory, najděte ztracenou motivaci, sdílejte s námi své postřehy z praxe, poznejte své kolegy z jiných škol a jejich pohled na danou problematiku, odhalte potenciál svůj, svých studentů i závěrečných prací. Naše kurzy jsou navíc akreditovány MŠMT v rámci programu DVPP.

KurzyKurzyChcete osvěžit absolventský seminář?

Pozvěte nás na svou školu a dopřejte sobě i svým studentům motivační interaktivní přednášku vysokoškolského pedagoga, kouče, lektora a ekonoma Ing. Františka Francírka, Ph.D. Vystoupení ukazuje smysl, význam a účel tvorby absolventské práce a je plné názorných příkladů, motivace a praktických rad.

seznamka s firmamiseznamka s firmamiPropojení studia a praxe

Smysluplnost závěrečných prací se dá zvýšit mimo jiné i jejich využitelností v praxi. Zvyšte úroveň své školy, umožněte studentům řešit reálné problémy a tvořit práce přímo pro konkrétní společnosti, ať již ziskové nebo neziskové. A to vše přehledně na jednom místě a bez zbytečné administrativní zátěže.