“Společně dáváme studiu smysl.”

FIRMA

verejnost

Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit)

Aby nebyla absolventská práce jen strašákem a nutným zlem před dokončením školy, je potřeba, aby si studenti i pedagogové uvědomili, jaký má pro ně i pro ostatní smysl a užitek. A přesně to umožňuje naše interaktivní učebnice, která přehledně a systematicky shrnuje jednotlivé etapy tvorby absolventské práce. Přidanou hodnotou knihy jsou formát závěrečné práce, samostatná interaktivní část, stručnost a praktické tipy a odkazy.

Učební příručka s názvem Absolventská práce. Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit) je určena studentům vyšších odborných škol, případně také jejich pedagogům. Studentům chce být blízká už tím, že je psaná ve formátu absolventské práce. Navíc přehledným a interaktivním způsobem vysvětluje posloupnost jednotlivých etap, fází, důležitých milníků této studentské závěrečné kvalifikační práce, stejně jako souvislosti mezi nimi.

Cílem příručky je jak srozumitelné vysvětlení klíčových momentů, tak i hlubší porozumění hodnotám, které studentovi práce přináší.

O autorovi učebnice

Ing. František Francírek, Ph.D. je daňový poradce (předseda představenstva Locke & Hobbes a.s.), neziskový manažer (zakladatel a předseda správní rady Nadace táta a máma), učitel (VŠE, bakalářský seminář, kurs převodních cen, vedení studentských prací), lektor (Vox) a kouč.

Ukázka z předmluvy učebnice:

Veškeré informace lze chápat jako odpovědi na tři klíčové otázky – co, jak a proč? Člověk buď něco neví (co?), neumí (jak?) nebo nechce (proč?). Pomoci mu mohou informace v adekvátní podobě.

Učební příručky k problematice všech stupňů studentských závěrečných kvalifikačních prací předkládají značné množství informací coby odpověď na otázku co? Co (jaké věci) by měl student vědět a znát. Stejně pak tyto příručky zpřístupňují odpověď na otázku jak? Jak by měl tyto věci dělat (správně). Tím však zpravidla končí. Tato příručka má jejich (v těchto dvou ohledech jistě mnohdy detailní a precizní) výklad doplnit (tedy nikoli nahradit!) o druhou část odpovědi na otázku jak a také na otázku proč.


Učebnice

Běžná cena:249,- Kč
20% sleva u nás:50,- Kč
 199 Kč

* uvedená cena je včetně DPH