“Společně dáváme studiu smysl.”

“Konstrukce vaší práce musí vydržet i případné zemětřesení při obhajobě.”

FIRMA

verejnost

Jste firma, nezisková organizace, státní správa, sdružení či škola? Zapojte se s námi do projektu Seznamka s firmami, jehož cílem je propojování studentů a firem ve formě vzájemné spolupráce při psaní závěrečné práce a její následné využití v praxi.

seznamka s firmamiseznamka s firmamiRádi byste si nechali zpracovat odbornou studii, ale nemáte na to kapacitu?

Seznamka s firmami je unikátním prostředkem jak propojit firmu se studenty a naopak. Využijte potenciál studentů, kteří touto zkušeností získají potřebnou praxi již během studia, a získejte kvalitní práci, kterou můžete využít k rozvoji své společnosti. 

 

mentoring-chcipomociseznamka s firmamiMentoring se CHCIPOMOCI.info o.p.s.

Naše organizace se stala mediálním partnerem projektu MENTORING, který zdarma pořádá nezisková organizace CHCIPOMOCI.info o.p.s.. Jeho cílem je poskytnout mladému člověku pozitivní vzor, který se mu stane inspirací ve studijní, pracovní i osobní sféře.

 

UčebniceUčebniceInteraktivní učebnice k tvorbě závěrečných prací.

Proč si vybrat zrovna ty naše? Důvodů je hned několik. Jsou přehledné, obsahují posloupnost všech etap tvorby, mají formát závěrečné práce, obsahují interaktivní část a zdůrazňují smysl, potřebnost využitelnost závěrečných prací.

 

seznamka s firmamiseznamka s firmamiElektronická učebnice do každého tabletu

Připravujeme pro vás elektronickou knihovnu, kam si mohou školy ukládat učebnice. Student si tak bude moci pohodlně studovat, podtrhávat a procvičovat důležité učivo. Máte-li zájem o publikování vašich knih v naší knihovně, neváhejte nás kontaktovat.