“Společně dáváme studiu smysl.”

“Bez srozumitelnosti učitele není rozumné očekávat porozumění studenta”

PEDAGOG

pedagog

Inspirujte se postupy dlouholetého vysokoškolského pedagoga, lektora dalšího vzdělávání a kouče. Podobně jako husitské spanilé jízdy ve středověku sledují naše návštěvy škol několik paralelních cílů. Kromě primární snahy představit studentům naši koncepci je vnímáme jako příležitost poznat prostředí různých typů VOŠ a VŠ. 

V neposlední řadě nás zajímá názor kolegů pedagogů na konkrétní problémy kolem závěrečných prací: na jejich úroveň, smysl, na průběh a přínos obhajob. To vše je pro nás cenné a umožňuje nám přesněji zaměřovat naše služby pro pedagogy: kurzy, odborné publikace, konzultace a poradenství.

Na rozdíl od již zmíněných husitských vojsk navíc nepleníme školní sýpky- spokojíme se s kávou. Bez mléka. Bez cukru. Misionářům sluší askeze.

Pokud by Vás zajímal průběh semináře podrobněji, podívejte se na náš blog, kde je reportáž z jednoho z těchto výjezdů. A kdybyste nás chtěli pozvat - čemuž bychom byli upřímně rádi - učiňte tak prostřednictvím formuláře, který najdete níže.

Spanilá jízda alias motivační přednáška k přípravě a tvorbě absolventských/bakalářských/diplomových prací v podání Ing. Františka Francírka, Ph.D., zkušeného a uznávaného pedagoga, lektora a kouče, je jedním z populárních a především účinných prostředků, jakým studenty přimět ke změně přístupu k jejich školní povinnosti. Studenti odcházejí plní nadšení a elánu, aby mohli s radostí začít, či pokračovat (pokud se právě ocitli v kritické fázi) v tvorbě jejich závěrečné práce. Informace, které získají na přednášce, nevyužijí pouze k tvorbě jejich školní práce, ale budou jim přínosem v celém jejich životě. Pan Francírek studentům osvětluje důvod PROČ psát závěrečnou práci a vložit do ní část svého srdce.

O spokojenosti se můžete přesvědčit na 13 školách, které jsme již v průběhu školního roku 2013/14 navštívili a nadále s nimi spolupracujeme.

To co děláme, děláme s láskou - společně dáváme studiu smysl. 

Těšíme se na Vás i na Vaše studenty.