“Společně dáváme studiu smysl.”

“Konstrukce vaší práce musí vydržet i případné zemětřesení při obhajobě.”

FIRMA

verejnost

Naším hlavním cílem je zprostředkování spolupráce mezi firmou a studentem. Zapojte se do naší „Seznamky s firmami“ a získejte možnost nechat si zpracovat kvalitní studii na téma, které Vás aktuálně zajímá! Toto téma pro Vás vypracuje student VŠ nebo VOŠ v rámci své závěrečné práce, která tímto získá praktické využití a tedy i větší smysluplnost. Kromě toho si vyzkoušíte spolupráci s potenciálním novým zaměstnancem. A to vše bez zbytečné administrativní zátěže!

 

Jak to funguje

„Seznamka s firmami“ je nyní i pro firmy zdarma a funguje v podstatě jako klasické seznamky, jen s tím rozdílem, že poptávanou komoditou jsou závěrečné kvalifikační práce. Firmy, které se do projektu zapojí, mají dvě základní možnosti, jak navázat spolupráci se studentem:

 • možnost A – vybrat si jedno z témat, která nabízejí studenti
 • možnost B – zadat vlastní téma a nabídnou ho studentům

Pro inspiraci si na hlavní stránce (na pravé straně v sekci FIRMA) můžete i bez registrace prohlížet názvy témat, která zadali studenti. Pokud Vás zajímají detaily k danému tématu (podrobný popis; životopis studenta, který bude práci tvořit; nebo školu, kterou navštěvuje) nebo chcete zadat téma vlastní, zaregistrujete se. Získáte tak možnost nejen zadávat, ale i vyhledávat a sledovat témata závěrečných prací. My Vám poté zprostředkujeme kontakt s vhodným studentem a vznikající vztah smluvně ošetříme.

Jednoduchý návod:

 1. REGISTRUJTE SE.

 2. Pokud chcete vyhledat téma od studentů (možnost A), klikněte na bublinu „VYHLEDAT“ a prohlídněte si detaily témat od studentů. Pro zadání vlastního tématu (možnost B) přejděte k bodu 5.
 3. U každého tématu najdete jeden ze tří stavů:
  a) volné = o téma ještě nikdo neprojevil zájem
  b) v jednání = o téma se již někdo přihlásil a probíhá jednání mezi námi a studentem, stále se můžete o téma přihlásit, student si následně vybere z kandidátů
  c) zadané = téma již bylo přiděleno jiné firmě, na téma se již není možné hlásit
 4. Zaujalo Vás konkrétní téma? Je volné nebo v jednání? Klikněte na odkaz „Mám zájem o toto téma“, který najdete pod detailem daného tématu. V tento moment začíná jednání mezi naší organizací a studentem, který téma vypsal. Budeme Vás kontaktovat s bližšími informacemi.
 5. Nenašli jste mezi nabízenými tématy žádné, které by odpovídalo Vašim představám? Klikněte na bublinu „MOJE TÉMATA“ a Přidejte téma vlastní.
 6. Jakmile se některý ze studentů přihlásí k Vámi zadanému tématu, budeme Vás kontaktovat a domluvíme další spolupráci.