“Společně dáváme studiu smysl.”

mentoring chcipomoci.infoNaše organizace se stala mediálním partnerem projektu MENTORING, který realizuje nezisková organizace CHCIPOMOCI.info o.p.s.

Hodil by se ti kontakt s profíkem z tvého oboru, který by tě podporoval a inspiroval? Rád/a by ses občas poradil/a s někým, kdo má větší zkušenosti, ale nesoudí tě? Vyzkoušej mentoring a vykroč na úspěšnou a smysluplnou cestu!

Jsi na střední škole a přemýšlíš, kam dál? Nebo už máš jasno, nicméně svůj vysněný obor ještě tolik neznáš? Máš obavy z přijímaček?

Jsi na vysoké škole a máš pocit, že potřebuješ větší propojení s praxí, zkušenosti, kontakty a někoho, kdo by ti prozradil, jak sám v oboru kdysi začínal?

Více o projektu:

Projekt je určen všem osobám ve věku 15–25 let, které chtějí využít příležitosti získat mentora ze svého studijního oboru nebo profesního zaměření. Po tom, co se v CHCIPOMOCI.info seznámíš se svým mentorem, se spolu budete scházet dvakrát až čtyřikrát měsíčně a ty budeš mít možnost čerpat z jeho zkušeností, konzultovat s ním svoje aktuální studijní a/nebo profesní výzvy a získáš inspiraci a podporu od člověka, který je připraven ti naslouchat.

Tento projekt je jako jediný v celé ČR ZCELA ZDARMA otevřen všem osobám ve věku 15-25 let, které mají zájem o spolupráci s mentorem!

Jak mohu získat mentora?

Informuj se na webu Chcipomoci.info nebo se rovnou přihlas zde:

        najdi si mentora

Můžeš také kontaktovat přímo projektovou manažerku na emailu:

info@chcipomoci.info

ALE POZOR! DALŠÍ KOLO PROJEKTU STARTUJE JIŽ V LEDNU A KAPACITA JE OMEZENÁ! PROTO NEVÁHEJ A PŘIHLAŠ SE CO NEJDŘÍVE.