“Společně dáváme studiu smysl.”

mentoring chcipomoci.infoNaše organizace se stala mediálním partnerem projektu MENTORING, který realizuje nezisková organizace CHCIPOMOCI.info o.p.s.

Zapojte své zaměstnance nebo vaši firmu, obohaťte se o nové zkušenosti a pomáhejte tak mladým lidem na jejich cestě k úspěšnému životu. Jak projekt funguje?

O co se jedná?

Cílem projektu je poskytnout mladému člověku pozitivní vzor, který se mu stane inspirací ve studijní, pracovní i osobní sféře. Mentor – dobrovolník je vybrán klientovi „na míru“ ze studijního oboru či profesního zaměření, které jej zajímá. Mentorovaný klient tím získá vhled do pracovní oblasti, v níž se chce uplatnit, a kontakt s praxí. Po dobu 5 měsíců je mu po boku člověk, který jej provází na cestě za poznáním a seberealizací.

Tento projekt je jako jediný v celé ČR zcela zdarma otevřen všem osobám ve věku 15-25 let, které mají zájem o spolupráci s mentorem!

 

Jak se zapojit?

Staňte se mentorem! Nebo doporučte roli mentora svým zaměstnancům a kolegům. I jim totiž mentoring nabízí přínos: další osobní růst, cenná zkušenost, dobrý pocit ze smysluplné pomoci a možnost dále předávat své zkušenosti. Po celou dobu trvání projektu se mentoři mohou spolehnout na informační, vzdělávací i motivační podporu projektové manažerky. Společně se též účastní odborného zaškolení a workshopu vedeného profesionálem z Evropské rady pro mentoring a koučink (EMCC), tato spolupráce jim tak přináší mnohé obohacující zážitky a další vzdělání. Účast vašeho zaměstnance jakožto mentora navíc podporuje pozitivní image vaší společensky odpovědné firmy. Stačí se informovat nebo se rovnou přihlásit zde:

       

Staňte se finančním partnerem! Nemůžete se právě zúčastnit vy, ani vaši zaměstnanci? Nevadí, projekt skýtá více možností, jak se na něm velkou měrou podílet. Neziskovou organizaci CHCIPOMOCI.info můžete podpořit finančně a umožnit tak realizaci smysluplného projektu přínosného pro celou společnost. Organizace své dárce veřejně prezentuje a přispívá tak k jejich pozitivní image. Číslo účtu neziskové organizace chcipomoci.info je:

107-2180490287/0100 ,

do poznámky prosím napište „dar“. Moc děkujeme!

Podpoření projektu a organizace představuje příležitost angažovat se v rámci společenské odpovědnosti! Pro více informací o navázání spolupráce prosím pište na e-mail: info@chcipomoci.info.

 

DALŠÍ KOLO STARTUJE JIŽ V LEDNU!